Mini Spa programos

1. “Kavos pertraukėlė”

– Kavos tirščių pilinguojantis kūno masažas – kaukė
– Veido Spa masažas
Trukmė 60 min. – 37 Eur 

Nuolat skubantiems šiuolaikiniams žmonėms labai svarbu gauti paslaugas greitai, patogiai ir profesionaliai. Mūsų tikslas padėti Jums per trumpą laiką atgauti sielos ramybę, sumažinti įvairius skausmus ir suteikti „naują įkvėpavimą“ tolimesniems Jūsų darbams.

Šiluma, specifinė muzika, žvakės , kvapai, profesionalios masažuotojos rankų prisilietimai maloniai persmelkiantys kiekvieną ląstelę ir nepaprastas pojūtis – užvaldantis tiek kūną, tiek sielą – dabar visa tai gali būti ne vien svajonės.

Tai išskirtinis veido masažas, nukelsiantis Jus į nepakartojamų pojūčių oazę…. SPA veido masažas skatina natūralų odos valymąsi, tonizuoja veido audinius, šalina veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą, gerina kraujo ir limfos apytaką, šalina toksinus. Po šio veido masažo jausitės pailsėję ir puikuositės švytinčia veido oda. Padovanokite sau ar savo artimiesiems ypatingą grožio ir poilsio masažą…

2. "Šokoladinė valandėlė"

– Šokoladinis kūno masažas – kaukė
– Pėdų masažas
Trukmė 60 min. – 37 Eur.

Palepinkite save šiltu, maloniai tirpstančiu šokoladu, jausmingai apgaubiančiu Jus nuo galvos iki pėdų galiukų… Tikras dieviškas šokoladinis malonumas ir nė vienos kalorijos! Tai malonumas, kurį privalote patirti…
Šiluma, specifinė muzika, žvakės , kvapai, profesionalios masažuotojos rankų prisilietimai maloniai persmelkiantys kiekvieną ląstelę ir nepaprastas pojūtis – užvaldantis tiek kūną, tiek sielą – dabar visa tai gali būti ne vien svajonės.

Viso kūno šokolado masažas -atpalaiduojantis ir jausmingas, idealiausia priemonė nuo streso ir blogos nuotaikos. Įvyniojimas į šokoladą padeda atstatyti energijos trūkumą, o šokolado kvapas teigiamai veikia centrinę nervų sistemą, kelia nuotaiką ir padeda susikaupti. Kakava skatina endorfinų – natūralių „malonumo“ medžiagų – gamybą. Atgaivinkite kūną ir sielą šokolado teikiamais malonumais! Pėdų masažas – puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms.

3. "Antistresas"

– Nugaros masažas
– Galvos masažas
Trukmė 60 min. – 37 Eur

Turime puikų pasiūlymą dirbantiems sėdimą darbą žmonėms:

  • 1. Nugaros masažas – Sėdimas darbas ir nuolatinis stresas sukausto nugarą lyg šarvai, sukelia skausmus ir raumenų įtampą. Masažas atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių raumenis, mažina skausmą, padeda nurimti, pamiršti kasdienius rūpesčius. Po masažo jausitės lyg nusimetę naštą nuo pečių, nebevargins skausmas ir įtampa.
  • 2. Galvos masažas – padeda atsipalaiduoti, ramina esant stresui, įtampai, nuovargiui, šalina spazminius skausmus, gerina kraujotaką, sustiprina gydymo efektą kenčiantiems nuo migrenos, kraujagyslių susiaurėjimo kakle, limfos stazės, neaiškios kilmės galvos skausmų.

Kreipkitės į mus dėl konsultacijos