SPA programos vyrams

1. "Rinkinys po sporto"

– Pirtis
– Stiprus masažas raumenims atpalaiduoti
Trukmė 120 min. – 63 Eur

“Rinkinys po sporto” – savimi besirūpinantiems vyrams! Kad ir kokie rimti būtų, vyrai labai mėgsta švelnius ar stiprius Spa prisilietimus, kurie tonizuoja po darbo dienos, padeda pamiršti nuolatinį skubėjimą ir stresą.

Atsipalaiduokite ir pamirškite darbus – jų visuomet bus, tačiau atsikratę nuovargio ir nuolatinės įtampos, juos atliksite kur kas greičiau ir geriau!

2. "Pailsėk"

– Pirtis
– Nugaros masažas
– Pėdų ir galvos masažas
– Poilsis druskų kambaryje su karštos arbatos puodeliu

Trukmė 90min. – 45 Eur

Nugaros masažas padeda atsikratyti nuo ilgo sėdėjimo sprando srityje susikaupusios įtampos, nugaros skausmų, nervingumo bei kitų streso sukeliamų padarinių. Stiprus giluminis taškų stimuliavimas išlaisvins Jūsų nugarą ir sprandą iš susikaustymo gniaužtų, o taškinis galvos masažas numalšins galvos skausmus, migreną,suaktyvins plaukų augimą, kraujo apytaką galvos srityje. Šis masažas ypač naudingas tiems, kurie kenčia nuo streso, nemigos. Pėdų masažas – puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Pasijusite gyvybingas, gražus ir sveikas!

Tik pas mus pasijusite toli nuo realybės, kur galėsite mėgautis ramiu poilsiu ir bent kelioms valandoms pamiršite viską ir pasinersite į ramybės oazę.

3. "Antistresas"

 

– Nugaros masažas
– Galvos masažas
Trukmė 60 min. – 40 Eur

Turime puikų pasiūlymą dirbantiems sėdimą darbą žmonėms:

1. Nugaros masažas – Sėdimas darbas ir nuolatinis stresas sukausto nugarą lyg šarvai, sukelia skausmus ir raumenų įtampą. Masažas atpalaiduoja įsitempusius nugaros ir pečių raumenis, mažina skausmą, padeda nurimti, pamiršti kasdienius rūpesčius. Po masažo jausitės lyg nusimetę naštą nuo pečių, nebevargins skausmas ir įtampa.

2. Galvos masažas – padeda atsipalaiduoti, ramina esant stresui, įtampai, nuovargiui, šalina spazminius skausmus, gerina kraujotaką, sustiprina gydymo efektą kenčiantiems nuo migrenos, kraujagyslių susiaurėjimo kakle, limfos stazės, neaiškios kilmės galvos skausmų.

Kreipkitės į mus dėl konsultacijos